Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Nátěry na dřevo » Venkovní nátěry

Pro exteriér doporučujeme tři nejběžnější druhy ošetření dřeva značky Flügger.

 

 Nanoolej - snadná aplikace v jednom kroku

 

 

S velmi snadnou aplikací bez nutnosti impregnace je to nanoolej impredur. Postačí jeden nátěr nanooleje, který dokonale uzavře dřevo a je velmi vodoodpudivý. Při pouhém jednom nátěru je životnost na exponovaných místech 5 – 8 let, tedy dvojnásobná než je tomu u běžných výrobků pro ošetření dřeva. Cena při jednom nátěru je cca 25 Kč/m2. Nanášení štětcem. Nanoolej impredur se neředí po důkladném protřepání je možné okamžitě nanášet. Široká paleta barev.

 

 Silnovrstvá lazura - exkluzivní vzhled

 

 Pro milovník y exkluzivního vzhledu je to silnovrstvá lazura classic 96, která je elastická a zajišťuje pololesklý vzhled a výborné uzavření a ošetření natíraného výrobku po dlouhá léta. Silnovrstvá lazura classic 96 se aplikuje ve 3 vrstvách. Základem je impregnační nátěr, který uzavře dřevo a ochrání ho proti výskytu plísní a hub. Další dva nátěry jsou prováděné samotným lazurovacím lakem v odstínu, který si vyberete.  Výhodou této lazury je tixotropní konzistence, která zaručuje natírání v obtížných místech bez „odkapávání“. Nanášení štětcem.

 

 

 

Silnovrstvá alkydová lazura - extrémní životnost

 

Vodou ředitelný plně krycí silnovrstvý alkydový lazurovací
lak na dřevo Opaque. Nátěr s extrémní životností až 15 let, který je nedílnou součástí téměř každého dřevěného domu v severských zemích. Je vhodný, jak na ošetření nového dřeva, tak na renovaci původního nátěru. Dodáváme v odstínech dle vzorníku RAL, který je k dispozi na naší prodejně. Termín dodání 3 pracovní dny.