Prkna, hranoly, KVH

Hoblovaná sušená prkna a hranoly

Použití především k dalšímu zpracování, truhlářská výroba, ploty, bednění, pergoly, fasádní obklady apod. Rozdíl oproti palubce a podlahovce je, že prkno nemá ani pero ani drážku. Veškerá prkna jsou vysušená a ohoblovaná připravená k dalšímu zpracování.

Standardní rozměry prken jsou skladem. Jiné rozměry na doptání.

CENÍK hranolů a prken ke stažení


KVH Hranoly

Jsou sušené, hoblované hranoly různých průřezů a délek. Pro konstrukční hranoly se vybírá vysoce kvalitní převážně jehličnaté dřevo (zejména smrkové).

Dřevo bez vad vyniká vysokými mechanicko-fyzikálními vlastnostmi. KVH hranoly se díky lepení a délkovému napojení dodávají v malých i velkých průřezech. Maximální délka až 13m.

Oblast použití především dřevostavby, konstrukce, krovy, stropy, podlahy obvodové stěny apod. Konstrukční hranoly jsou podle jakosti pohledové i nepohledové.

 V ceníku naleznete běžně dostupné průřezy, pokud však máte požadavek zejména na větší průřez hranolů, tak nám zašlete Vaší poptávku viz. rychlý dotaz níže. Do 24 hodin se Vám ozveme.

CENÍK KVH ke stažení

BSH Hranoly

vrstvené hranoly lepené z lamel o tlušťce 30 - 40 mm, odpovídající pevnostní třídě GL24 vysoké rozměrové stability a velké tvarové stálosti. Lamelové lepení s maximální vlhkostí 14% zabraňuje vzniku trhlin a kroucení.

Používají se pro konstrukce s největšími pevnostními požadavky - střešní konstrukce, stropní trámy, překlady, pergoly, stání pro auta.

V tomto sortimentu se dají vyrobit největší průřezy i délky, běžne se vyrábějí až do rozměru 240x600 mm a délky až 27 m

Bsh hranoly dodáváme v pohledové kvalitě označené Si, nebo nepohledové označené Nsi.

Výhody:

  • Rozměrová stabilita
  • Vysoká pevnost
  • Nadstandardní rozměrové možnosti
  • Kvalita opracování
  • Špičková rovinnost
  • Výroba na míru


CENU BSH hranolů na poptání dle požadovaných rozměrů

Poptávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.